TUĞBA EMİR

Yorumları oku (5)
Resim

Ek Resimler

Yorumlar (5)

  • 5 yaşındaki oğlumu konuşmuyor diye tuğba hocama götürdük. İlk görüşmede bize oğlumuzun durumunu net şekilde anlattı. Terapi sürecinin nasıl olacağını söyledi ve oğlumla ilk anda çok güzel bir iletişim kurdu. 3 aydır terapilere devam ediyoruz ve oğlumuzda herkesin fark ettiği değişiklikler oldu. Kendisine doğru yönlendirmeleri ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederim. Eğer çocuğunuzda dil konuşma anlamında bir problem varsa tuğba hocam ile mutlaka görüşmelisiniz. Ayrıca eğitim verdiği edinim özel eğitim merkezi'nin fiziki şartları ve ortamı çok güzel. Herkesin yüzü gülüyor ve gittiğinizde oldukça sıcakkanlı insanlar tarafından karşılanıyorsunuz.

  • Merhabalar 3 yaşında olan çocuğumu 6 ay önce konuşamadığı için tuğba hanıma götürdüm. Gittiğimizde anne baba dede gibi kalıplaşmış basit cümleleri vardı. Tuğba hanım o kadar sıcak yaklaştı ki çocuğuma resmen kalbine dokundu. Şuan 6 ay olmak üzere ve öğretmeniyle şarkılar söyleyebiliyor. Uzun cümleler kurabiliyor. Kurum olarak da gözünüzün arkada asla kalmayacağı bir yer. Herkes kendi çocuğu gibi sahipleniyor. Çocuğunuzun iyi bir geleceğe adım atması için en güzel şekilde konuşmasını istiyorsanız şüphesiz güvenebileceğiniz bir kişi tuğba hanım. İyi ki yolumuz size çıkmış.

  • Hocamızın emekleriyle 7 yaşındaki oğlumuzun konuşma alanındaki eksiklilerini neredeyse tam anlamıyla giderdik ve şimdi içimiz çok rahat. Kısa bir süre geçmesine rağmen oğlumuz bizi çok mutlu eden gelişmeler gösterdi. Hocamızın aile ve çocukla koordineli uyum içinde düzenli çalışması övgüye ve beğen iye layıktır.

  • 3 yaşında gecikmiş konuşma olan oğlumu tavsiye üzerine tuğba hanıma götürdüm ve iyi ki de götürdüm. En doğru secimi yapmışım ilk öğretmenimiz tuğba hanim olduğu için çok şanslıyız. Toplasan 50 kelimesi olmayan kendi adını bile söyleyemeyen çocuğum 5 ay kadar kısa zamanda tuğba hanımın sayesinde hızlı yol aldık. İlk öğrendiği isim tuğba oldu düşünün ne kadar çok sevdi öğretmenini❤ varsa çocuğunuzda bir konuşma sıkıntısı hiç düşünmeden gideceğiniz tek adres olmalı.

  • 6 yaşında artikülasyon ve fonolojik bozukluk tanısı alan oğlum bir türlü kimseyle iletişim kurmadı. Tüm eğitimleri red etti girmek istemedi mutsuz oldu. Ümitsiz bir şekilde tuğba hanıma gittik. Nasıl yaptı bilmiyorum ancak oğlumla harika bir iletişim geliştirdi. Normalde okula bile gitmek istemeyen oğlum tuğba hanımın ismini duyar duymaz pijamalarıyla kapının önüne çıkar oldu. Sadece konuşma alanında değil her konuda bizi doğru insanlara yönlendirdi ve destek oldu. En son gittiğimiz çocuk psikiyatristi hekimimiz tuğba hanım ile aynı konuları söyledi. Ders verdiği merkez inanılmaz sıcak kanlı ve özverili idealist öğretmenlerle dolu. Her bir çalışan çocuk odaklı ve sevgi dolu. Ergoterapi odası çocukların en çok eğlendiği yer. Bahçesi kocaman ve meyve ağaçlarıyla dolu huzur dolu ve güvenebileceğiniz bir yer. Oğlumdaki değişim ve gelişimin mimarı olan tuğba hanıma teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler